Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz ayakkabı piyasasına hizmet amacıyla 2004 yılında Şaban Sert önderliginde Sertsan Taban San. Tic Ltd. Şti. ünvanı altında kurulmuştur. https://www.sertsantaban.com.tr/

İlk kuruluşumuz Bayrampaşa, Terazidere mahallesinde olup 2006 yılında AYMAKOP Sanayi Sitesine taşınmıştır. Şu an ise İkitelli OSB'de hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirketimiz de ayakkabı taban kalıbı, ayakkabı taban hammaddesi olan Termo Granül ve ayakkabı tabanını komple üreterek tabanla ilgili tüm ara üretimleri kendi bünyemizde imalat yapılmaktadır.

Tesisimiz günlük 12.000 çift ayakkabı tabanı, 8.000 kg tr garanül hammadde ve 3 çift aliminyum ayakkabı taban kalıbı üretim kapasitesi ile çalışmaktadır.

Kısacası, ayakkabı ve tabanla ilgili tasarlanabilecek her çeşit model veya birebir numune yapılması, firma bünyesinde üretilmekte ve hazırlanmakta olup ürün gizliligine azami dikkat gösterilmektedir.

Firmamızda ürün çeşidi olarak TPU Taban, Termo Taban, PVC Taban , Aliminyum Ayakkabı Taban Kalıbı ve Termo Granül üretilmektedir.

Ayrıca kendi markalarımız olan AIR TRACK ve NAVY SIDE markaları ile %100 yerli ayakkabı imalat ve satışı yapılmaktadır. Ayakkabılarımız hem yurt içi hem hem yurt dışına satılmaktadır.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.